Yurtdışı Eğitim Konaklama

Yurtdışı Eğitim Konaklama

Kadıköy Yurtdışı Eğitim acentesi olarak bizler sadece eğitim alacağınız kurumlarla değil öğrencilerimizin yurtdışından rahat edebileceği konaklamaları ayarlamakla da yükümlüyüz. Yurtdışı konaklama seçenekleriniz genellikle şu şekildedir:

  • Aile Yanı konaklama: Gideceğiniz ülkenin kültürünü yakından tanıma şansına sahip olabileceğiniz bir konaklama türüdür. Aile yanında tek veya çift kişilik odalarda oda ve kahvaltı ya da oda yarım pansiyon şeklinde kalabilirsiniz.  Özellikle ilk defa yurtdışına çıkan  kişiler için çok uygundur. Aileler özellikleri ve okula olan mesafelere gideceğiniz ülkeye-şehire göre değişiklik göstermektedir.
  • Yurt konaklama: Konaklama konusunda daha bağımsız olmak isteyen öğrencilere uygun bir seçenektir. Yurt konaklamaları kampüs içlerinde veya kampüs dışı da olabilir. Odalar tek, çift veya üç kişilik şeklindedir. Yurt konaklamalarında yemekli ve yemeksiz seçenek sunulur.

Paylaşımlı Apartman Dairesi: Değişik ülkelerden gelen öğrencilerin bir arada konaklama yapabilecekleri  paylaşımlı evlerdir. Odalar tek veya çift kişilik olup yemeksiz bir konaklama türüdür. Evlerin büyüklüğüne göre 4-6 öğrenci bir evde