İrlanda Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları

İngiltere dışında anadili İngilizce olan tek Avrupa ülkesi İrlanda, mükemmel doğa güzellikleriyle, yaşam kalitesiyle, eğitim sistemi ve eğitim kurumlarının kalitesiyle, dil eğitimi almak için oldukça iyi bir ülkedir.

İrlanda Dil Okulları profesyonel, alanında uzman eğitmenleriyle dünyanın her köşesinden gelen, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere hizmet vermektedir. Ayrıca İrlanda Dil Okulları her bütçeye uygun ekonomik dil eğitimi fırsatları sunmaktadır. Genel, yoğun, İş İngilizcesi ve sınava hazırlık gibi programlarıyla İrlanda Dil Okullarında istediğiniz amaca yönelik dil eğitimi almanız mümkündür.

İrlanda Dil okulları genellikle, İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunmaktadır. Dublin insanları oldukça sevecen ve sıcakkanlı insanlardır. Ayrıca Dublin, Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaretçi alan başkent olduğu için, sadece Dublin’in insanlarıyla değil, tüm dünyadan gelen farklı kültürlerle de tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

Dublin’de bulunan İrlanda Dil okulları genellikle şehir merkezinde, kafelere, mağazalara oldukça yakın mesafede bulunmaktadır.

İrlanda’da eğitim alabileceğiniz dil okullar:

  • İrlanda ATC Dil Okulu
  • İrlanda International House Dil Okulu
  • İrlanda Kaplan Dil Okulu
  • İrlanda Griffith College Dil Okulu